niedziela, 13 października 2013

Wycieczka w Pieniny i na SłowacjęW dniach 3,4,5,6 czerwca 2014 roku

odbędzie się czterodniowa wycieczka dla uczniów naszego gimnazjum.

Wycieczka w Pieniny i na Słowację.


Program wycieczki: 


I dzień
wyjazd z Radomia, przejazd do Krakowa -spacer po rynku w Krakowie, przejazd do Białki Tatrzańskiej – pobyt na basenach termalnych w Białce (2,5 godziny), przejazd do Szczawnicy, obiadokolacja, spacer po Szczawnicy.

II dzień
śniadanie,  przejazd na Słowację do Kotliny Tatrzańskiej – zwiedzanie Jaskini Bielańskiej, przejazd do Starego Smokowca -  wjazd kolejką naziemną  na Hrebienok, przejście nad Wodospady Zimnej Wody, powrót kolejką do Starego Smokowca, przejazd do Szczawnicy, obiadokolacja.

III dzień
śniadanie, wejście na Trzy Korony niebieskim szlakiem z Hałuszowej, wejście na platformę widokową z widokiem na przełom Dunajca, zejście z Trzech Koron Wąwozem Szobczańskim do Sromowiec,  przejazd do Niedzicy, zwiedzanie zamku  Dunajec  w Niedzicy, rejs statkiem po jeziorze Czorsztyńskim, powrót do Szczawnicy, obiadokolacja.

IV dzień
śniadanie, wjazd kolejką krzesełkową na Palenicę, przejście do Chaty Pieniny na Słowacji, powrót do Szczawnicy Drogą Pienińską, obiad, powrót do Radomia.Ze względu na wyjazd na Słowację konieczny jest paszport lub tymczasowy dowód osobisty. Wyrobienie dowodu osobistego jest bezpłatne.

Noclegi w Szczawnicy.


Zgłoszenia do pani Haliny Kasprzyk - Mazgajczyk. (Ilość miejsc ograniczona)

Serdecznie zapraszam na wycieczkę :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz